+36 70 6367 057 - ügyeleti telefonszám, munkaidőn kívül kizárólag sürgős esetben info@ecbtravel.hu

Transfer coordinator / turisztikai logisztikus

Cégünk, az ECB Travel Kft. a turizmus területén érdekelt, autóbuszok bérbeadásával foglalkozik. A folyamatosan növekedő cég egyre jelentősebb részt képvisel a piacon, a jövőre nézve is dinamikus növekedésre számítunk. A kitűzött célok eléréséhez csapatunkba ütőképes kollégát keresünk turisztikai logisztikus / koordinátor munkakörbe.

Ne habozz jelentkezni, ha az alábbiaknak megfelelsz és az is szimpatikus számodra, amit mi tudunk nyújtani

Feladatok

– Beérkező érdeklődésekre ajánlatok készítése, kérdések megválaszolása, megrendelések feldolgozása és utánkövetése
– Állandó megrendelőkkel kapcsolattartás és ápolás
– Autóbuszok, személyautók, kisbuszok és sofőrök optimális beosztása a vonatkozó európai szabályozás szerint
– A cég saját vállalatirányítási szoftverének elsajátítása és használata
– Kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
– Telefonos készenlét minden 4. héten 24 órában
A LEGFONTOSABB: gyors felfogás, nyitottság az új dolgok tanulására

Elvárások

– magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
– Jó kommunikációs készség, határozottság, udvariasság
– ügyfél központú hozzáállás. A cég mottója: „Úgy tekintünk az ügyfeleinkre, mint a vendégeinkre azon a bulin, amelynek mi vagyunk a házigazdái”
– Jó problémamegoldó készség, precizitás
– Rendszer szintű gondolkodás
– szakmai alázat és felkészültség

Amit ajánlunk

– Versenyképes fizetés – nem olcsó munkaerőt szeretnénk, hanem hatékonyat
– Változatos feladatok
– Jó hangulatú csapat, kellemes irodai légkör
– Előrelépési és fejlődési lehetőség. Nagy figyelmet fordítunk a kollégáink képzési támogatására

Előny

– Idegenforgalomban / utazási irodában/ rendezvényszervezésben / hotelben szerzett tapasztalat
– Második nyelv ismerete
– Káros szenvedélyektől mentes életmód

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidős, 8 órás munkavégzés, de a szezonhoz igazodva 6 hónapig 7 órában, 6 hónapig 9 órában

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület, Mogyoródi út

Jelentkezés info@ecbtravel.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal