DOLGOZZ VELÜNK!

Turisztikai logisztikus/coordinator

Az ECB Travel Kft. a hazai turizmus egyik meghatározó autóbuszos szereplője. Hiszünk abban, hogy lehet egy vállalkozást etikus, fenntartható módon vezetni.

Fő szakterületünk az autóbuszok sofőrrel történő bérbeadása. Ügyfeleink magyar és külföldi cégek, magánszemélyek. Az általuk szervezett utazásokat saját flottánk segítségével bonyolítjuk le. Mosolyokat “termelünk”

A kitűzött célok eléréséhez csapatunkba ütőképes kollégát keresünk turisztikai logisztikus munkakörbe.

Feladatok

– Beérkező érdeklődésekre ajánlatok készítése, kérdések megválaszolása, megrendelések feldolgozása és utánkövetése
– Állandó megrendelőkkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás és ápolás
– Autóbuszok, személyautók, kisbuszok és sofőrök optimális beosztása
– A cég saját vállalatirányítási szoftverének elsajátítása és használata
– Kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
– Telefonos készenlét minden 4. héten
– Szervezés, szervezés, szervezés

Elvárások

– Szakmai tudás előny, de nem feltétel, ha minden egyéb klappol, akkor mindent megtanítunk az alapoktól
– magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
– Jó kommunikációs készség, határozottság, udvariasság
– ügyfél központú hozzáállás. A cég mottója: „Úgy tekintünk az ügyfeleinkre, mint a vendégeinkre azon a bulin, amelynek mi vagyunk a házigazdái”
– Jó problémamegoldó készség, precizitás, pontosság
– kiváló memória

Az ideális jelölt

SzemléletmódPozitívan gondolkozol, mindenben keresed a jót, a lehetőséget. Az akadályok helyett a megoldásokra fókuszálsz. Ha az az első gondolatod, hogy “úú de furák ezek, mit számít, hogy hogyan gondolkozom? elvégzem, a munkát, ez a lényeg, nem?” – akkor inkább ne jelentkezz, mert nem éreznéd magad jól nálunk!

Új kollégánk szeret dolgozni, nem csak pénzkeresetként tekint a munkájára. Mi, akik már itt dolgozunk, szenvedélyesen szeretünk szervezni és ügyfelekkel dolgozni, annak minden szépségével és nehézségével együtt is.

Kérlek csak akkor jelentkezz, ha szeretsz emberek között és emberekkel dolgozni. Az időnk nagy részét munkahelyünkön töltjük, ezért nekünk is fontos, hogy olyan embert vegyünk fel magunk mellé, akivel jó együtt lenni.
Ügyvezetőként én mindenkivel rendszeresen beszélgetek, nyitott vagyok a kollégáim javaslataira, a kiválasztási folyamat pedig rendkívül alapos, hogy a jó hangulat ezután is megmaradjon, hiszen csak egy mosolygós csapat lehet igazán sikeres hosszú távon.

Amit ajánlunk

– Versenyképes fizetés – nem olcsó munkaerőt szeretnénk, hanem hatékonyat. Itt a helyed, ha szívesen teszel többet a kalapba, hogy többet is vehess ki belőle
– Változatos feladatok, értelmes munka
– Anyagi és erkölcsi megbecsülés
– Jó hangulatú csapat, kellemes irodai légkör
– Előrelépési és fejlődési lehetőség. Örömmel vesszük, ha belső igényed van önmagad fejlesztésére, szívesen támogatunk is benne
+1 Próbaidő alatt is mehetsz szabira

Előny

– Idegenforgalomban / utazási irodában/ rendezvényszervezésben / hotelben szerzett tapasztalat
– Második nyelv ismerete
– Káros szenvedélyektől mentes életmód

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidős, a szezonalitáshoz igazodva 6 hónapig 7 órában, 6 hónapig 9 órában

Munkavégzés helye, kezdete

Budapest XIV. kerület, Mogyoródi út 32.
Kezdés: Akár azonnal, de a megfelelő jelöltet megvárjuk

Jelentkezés jelentkezes.ecbt@gmail.com e-mail címen fényképes önéletrajzzal
Tárgyba kérjük beírni: Jelentkezés – Turisztikai logisztikus

Presets Color

Primary
Secondary